21 лютого в компанії GR Group відбулась зустріч на тему: Легалтех: юристи в гаджеті. Як це працює? у форматі Speakatty.

Опубліковано Vladyslav Us на

Наші фахівці надали відповідь на головне питання – Що таке LegalTech та як ця технологія впливає на юристів?

В останні кілька років IT-компанії, автоматизовані онлайн-сервіси та навіть боти почали активно впливати на те, як люди отримують юридичну допомогу.

Діяльність в області LegalTech спрямована на автоматизацію роботи юридичних компаній. Це технологічні рішення, що змінюють традиційні підходи як до функціонування юридичної компанії, так і до надання юридичних послуг.

Нещодавно юридичний світ вразила новина про те, що був створений алгоритм, який вгадує рішення Страсбурзького суду з ймовірністю до 79%. Вчені з США і Великобританії, які займалися створенням алгоритму, переконані, що він буде з часом затребуваний при відборі і сортування справ за важливістю.

Розвиток LegalTech призводить до зміни цілей, пріоритетів і необхідних навичок юристів, а також продуктів, які спрощують працю фахівців. При цьому однією з основних цілей LegalTech є перехід до якісно нової системи правосуддя, яка повинна стати більш доступною для мільйонів людей в усьому світі за рахунок використання різних інструментів автоматизації.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини