«4 важливі навички у керівництві»_Британо-українська Торгівельна Палата

Опубліковано Vladyslav Us на

29 січня 2020 року Вероніка Макуха від GR group відвідала конференцію «4 важливі навички у керівництві» від Британо-української Торгівельної Палати.

Подача інформації від лектора була чітка, зрозуміла і ефективна, адже було приведено приклади результативності інформації.
Дуже часто керівники не мають чітких цілей і стратегій їх досягнення.
Щоб це виправити, потрібно знати про обов’язкові навики керівника:
– 1 навик – inspire trust – керівник має бути надійним, якого поважають і якому довіряють, якому хочуть слідувати;
– 2 навик – create vision – чітко визначити куди прямує команда і яка найбільш глобальна ціль;
– 3 навик – execute strategy – потрібно визначити стратегію, тобто як досягнути вищепоставлену ціль, послідовно прямувати до неї разом з командою, щоб кожен член розумів ціль компанії і те, що він може зробити саме для її досягнення;
– 4 навик – coach potential – керівник має бачити потенціал у кожному зі своєї команди, відкрити його здібності, які можна використати для досягнення цілі компанії.
Командний дух та культура команди (традиції, часті зустрічі і обговорення успіхів та невдач) – надзвичайно важливі складові успіху в бізнесі.

+ Керівник має вміти побудувати environment of trust:
– meaningful work – кожен чітко розуміє що він робить і задля чого;
– valued member – кожен член команди важливий і цінується, адже лиш якщо всі будуть працювати, тоді поставлену ціль можна досягти;
– winning team – дотримавшись вищезазначених пунктів – команда непереможна і досягне навіть на перший погляд нереальну ціль.

І пам’ятайте! – саме Ваші співпрацівники – ваша конкурентна перевага! Все розпочинається з : «Доброго ранку, як у вас справи?»!

Автор Вероніка Макуха

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *