8 листопада 2019 року Алла Савощенко та Ольга Ткаченко, помічники адвокатів компанії GR Group виступили на семінарі

Опубліковано Vladyslav Us на

08 листопада 2019 року Алла Савощенко та Ольга Ткаченко, помічники адвокатів компанії GR Group виступили на семінарі з темою доповіді: «Види булінгу в освітньому середовищі», яка розкриває та класифікує основні види булінгу, які в свою чергу, можна поділити базуючись на різних сферах впливу. Так, за сферами впливу розрізняють такі види булінгу, як: фізичний, психологічний, економічний та сексуальне насильство. Було розглянуто суб’єктів впливу, які в свою чергу поділяються на осіб, які постраждали від булінгу (цькування), на осіб, які стали свідками булінгу (вчителі, батьки, друзі) та на осіб, які вчиняють булінг (булери).
Також більш детально обговорили питання кібербулінгу, адже з розвитком інтернет комунікацій дана проблема набирає великих обертів.
В свою чергу кібербулінг поділяють на: перепалки або флеймінг, нападки або постійні виснажливі атаки, обмовлення або зведення наклепів, самозванство або втілення в певну особу, шахрайство або видурювання конфіденційної інформації з подальшим її розповсюдженням, відчуження або остракізм, кіберпереслідування та хепіслеппінг.
Доповідачі звернули увагу на можливі місця впливу та прояву булінгу, якими в свою чергу можуть виступати школа, шкільний двір, сходи, коридори, вбиральні, роздягальні, спортивні майданчики, засоби масової інформації тощо.
Помічники адвокатів дійшли висновків, що булінг – як явище, вимагає до себе постійного моніторингу з боку всіх учасників освітнього процесу без виключень з метою швидкого виявлення та припинення незаконних дій.

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *