Адміністративні послуги – юридичні послуги

Опубліковано Vladyslav Us на

В Україні за останні роки значно активізувався процес впровадження електронного урядування, як на рівні центральних органів виконавчої влади, так і на рівні органів місцевого самоврядування. За нещодавній період було створено понад 600 центрів надання адміністративних послуг. У багатьох органах влади, здебільшого – в обласних центрах і містах обласного значення, відбулося поліпшення якості послуг, які надаються через центри надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг надає понад 220 адміністративних послуг, зокрема, у сферах: державної реєстрації бізнесу, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання, паспортних послуг, землеустрою, будівництва, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, послуг соціального характеру, безпеки праці, екології та природних ресурсів, а також, адміністративні послуги, що пов’язані з використанням даних Державного земельного кадастру та адміністративні послуги у галузі житлових субсидій.

Основними завданнями Центрів надання адміністративних послуг є:

  • організація видачі результату надання електронної послуги в паперовій формі;
  • отримання інформації про надання електронних послуг для забезпечення здійснення загального контролю та координації надання адміністративних послуг на відповідній території;
  • організація допомоги суб’єктам звернення під час отримання електронних послуг;
  • реалізація можливості отримання дистанційної консультації, дистанційного запису на прийом, попереднього замовлення адміністративної послуги з наступним поданням оригіналу пакета документів, дистанційна оцінка якості надання адміністративної послуги, подання скарги щодо порушення порядку надання адміністративної послуги.

Одним із визначальних чинників процесу створення ефективних центрів надання адміністративних послуг та підвищення якості надання адміністративних послуг є особиста зацікавленість керівництва органів місцевого самоврядування.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *