Державні перевірки

Опубліковано Vladyslav Us на

Правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб і права, обов’язки та відповідальність суб’єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) визначено Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Планові перевірки – проводяться з періодичністю, яка визначається відповідно до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання. Вони не завжди правомірні, це легко визначити, а головне – підприємець повинен вказувати на незаконність перевірки. До питань інспектора можна підготуватися, адже вони чітко зазначені в уніфікованих формах акта.

Для того, щоб зрозуміти, чи планують перевіряти підприємство, хто планує це робити і чи законна перевірка потрібно здійснити декілька послідовних кроків:

  1. Знайти підприємство у списку планових перевірок на inspections@gov.ua (перевірити скільки заплановано перевірок, чи відповідає вона правилам періодичності та чи була опублікована затверджена уніфікована форма акта на сайті контролюючого органу)
  2. Під час перевірки визначити з якою перевіркою прийшли (з плановою або позаплановою).
    У разі проведення планової перевірки контролюючий орган повинен надіслати повідомлення за 10 днів до її початку про її проведення, якщо про планову не повідомили завчасно, перевірку на цьому можна закінчувати.
    Позапланова перевірка може бути ініційована тільки через обмежену низку причин, якщо причина для позапланової незаконна, перевірку на цьому можна закінчувати.
  3. Перевірити чи дотримується інспектор всіх правил проведення перевірки, у разі не дотримання Ви маєте право призупинити перевірку та подати скаргу.
  4. Після перевірки ознайомитися з актом про результати перевірки, у разі не погодження із розпорядчим документом на усунення порушень оскаржити його.

У разі виникнення питань звертайтесь до фахівців “GR Group” на електронну адресу: info@grp.kiev.ua, або за телефоном: + 38 (044) 333-60-19.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини

1 коментар

sofAmbimi · 15 Березня, 2021 о 3:30 am

[url=http://vsviagrav.com/]online pharmacy[/url]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *