Держмитслужба відкрила статистичні дані про імпорт та експорт товарів

Опубліковано Vladyslav Us на

Державна митна служба відкрила статистичні дані по товарообігу: обсяги імпорту та експорту України з будь-якою країною та по будь-якому товару будуть розміщені на порталі https://bi.customs.gov.ua.

Наразі на порталі можна знайти дані про товарообіг за період від 2018 року до І кварталу 2020 року із подальшим оновленням: імпорт, експорт, сальдо.
Також на сайті представлені обсяги оподатковуваного імпорту по кожній групі товарів та з будь-якою країною.
Дані порталу дозволять оцінити надходження до держбюджету від Митниці у розрізі мита, акцизів, та ПДВ, а також дізнатись податкове навантаження на $1 по кожній позиції товарів (до 4-го знаку коду УКТ ЗЕД).
У базі є дані про митну вартість одиниці товару (мінімальна, середня та максимальна), надходження від імпорту за одиницю товару, а також про те, які товари Україна імпортує та експортує у розрізі: регіон, країна, країна-походження, митниця.
Також представлені рейтинги у вигляді ТОП-5 позицій товарів, які Україна найбільше/найменше експортує/імпортує або ТОП-5 позицій товарів, за якими маємо найбільше від’ємне/позитивне торговельне сальдо; ТОП-5 країн, які сплатили найбільше/найменше мито при імпорті товарів в Україну тощо.

Інформацію підготувала адвокат Кедик В.П.

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *