Голова корпоративної практики GR Group Андрій Ізовіта в рамках роботи з юридичного супроводу партнерів компанії завітав до Офісу протидії рейдерству.

Опубліковано Vladyslav Us на

20 грудня 2019 року Голова корпоративної практики GR Group Андрій Ізовіта (Andrii Izovita) в рамках роботи з юридичного супроводу партнерів компанії завітав до Офісу протидії рейдерству.

Нагадаємо, що 18 грудня 2019 року відбулось офіційне відкриття Офісу протидії рейдерству – сучасного інструменту захисту прав власників від незаконного посягання на їх майнові права, який створений при Міністерстві юстиції України.
Поширення рейдерства в останні роки стало справжньою проблемою для українського бізнесу. Оскільки рейдерство безпосередньо пов’язане з функціонуванням державних реєстрів, посилення державного контролю за їх веденням з боку саме Держави є вкрай актуальним на сьогоднішній день.
Однак, як показує практика, контроль за реєстрами є лише частиною комплексного механізму запобігання рейдерським схемам. Значна частина профілактичної роботи повинна здійснюватись на самих підприємствах: встановлення відповідних вимог у статуті, контроль за договірною роботою, моніторинг державних реєстрів, встановлення обтяжень тощо.

Компанія GR Group здійснить якісний юридичний аудит вашого бізнесу та проведе комплексну роботу з мінімізації ризиків рейдерського захоплення підприємства та майнових прав.

Категорії: Новини