Голова практики приватних клієнтів GR Group – Анастасія Барцицька, була запрошена на зустріч з третім Наздзвичайним Повноважним Послом США в Україні Стівеном Пайфером

Опубліковано Vladyslav Us на

Голова практики приватних клієнтів GR Group – Анастасія Барцицька, була запрошена на зустріч з третім Наздзвичайним Повноважним Послом США в Україні Стівеном Пайфером, організованої Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Стівен Пайфер відставний посадовець дипломатичної служби з більш ніж 25-річним досвідом роботи у Державному департаменті. Працював заступником помічника держсекретаря з питань України та Росії, Спеціальним помічником Президента та Старшим директором з питань України, Росії та Євразії в Раді національної безпеки. Також працював на дипломатичних посадах у Варшаві, Женеві, Москві та Лондоні.

Доволі жвавим було обговорення питань проблем співпраці України та НАТО, україно-американських відносин.

Стівен Пайфер висловив переконання, що теперішня підтримка американського уряду для України є доволі сильною.
«Конгрес продовжує сприяти в наданні військової допомоги. Якщо ми хочемо бачити Україну стабільною, незалежною та демократичною, то нагадаю, що це в наших інтересах. Ця допомога ще важлива і тим, що являється сигналом для Росії», – підсумував Стівен Пайфер.

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *