ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Опубліковано Vladyslav Us на

11.02.2020 року Меркулов Володимир від компанії GR GROUP прийняв участь у інтенсивному навчальному заході на тему «Інтелектуальна власність&Креативні індустрії», організований україно-норвежським проектом IHUB.

Учасниками заходу були досвідчені фахівці у сфері інтелектуальної власності та захисту майнових/немайнових прав.

Не є новиною, що зараз в Україні необхідно сформувати і запровадити прийнятну модель інтеграції інтелектуального потенціалу нації у внутрішні і світові ринки, забезпечивши ефективний захист прав інтелектуальної власності.

При цьому, слід врахувати як національну специфіку формування і розвитку правової охорони інтелектуальної власності, так і відповідний міжнародний досвід, пов’язаний в першу чергу із створенням сучасного правового поля та запровадженням дієвих механізмів реалізації правових норм.

На жаль, більшість українських розробників, науковців, підприємців, представників творчих професій не мають необхідних знань ні щодо міжнародних стандартів, що діють у сфері інтелектуальної власності, ні щодо норм національного законодавства у цій сфері.

Спікери розкрили тему щодо правової охорони інтелектуальної власності, надали відповіді на найбільш поширені запитання та описали життєві приклади, пов’язані із порушенням прав інтелектуальної власності.

Сьогодні законодавство України у сфері інтелектуальної власності відповідає основним міжнародним стандартам.
Але, важливим залишається подальше удосконалення механізмів застосування законодавчих норм для того, щоб забезпечити дієвий захист прав авторів, винахідників, творців, правовласників на високому рівні, що відповідає розвиненим країнам світу.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини