Карантинний режим є поважною причиною для відкладення розгляду справи на іншу дату

Опубліковано Vladyslav Us на

Якщо у справі наявні всі необхідні докази, а Ваша позиція викладена в письмовій формі в раніше поданих до суду документах або може бути додатково обґрунтована в письмових заявах, то Ви можете направити клопотання про розгляд справи за наявними в ній матеріалами без участі представників сторін.

Надходження таких клопотань від кожного із учасників справи може бути підставою для розгляду справи за відсутністю сторін, навіть у разі, якщо раніше вона була призначена до розгляду у відкритому судовому засіданні.

Отже, брати участь у судових засіданнях це є невід’ємним правом кожного громадянина України. Проте, суд враховує кожне клопотання про відкладення розгляду справи, а визначення дати наступного судового засідання й виклик учасників справи будуть здійснюватися після завершення карантину.

Крім того, звертаємо увагу, в адміністративну будівлю судів обмежено доступ відвідувачів які не є учасниками судових засідань.

У разі якщо Вам необхідно додати документи до справи Ви можете скористатись:

  • скринькою, яку облаштовано на посту охорони при вході до приміщення суду;
  • засобами підсистеми «Електронний суд»;
  • на офіційну електронну адресу суду або направити поштою.

Ознайомлення з матеріалами по справі у приміщенні суду на період дії карантину не проводиться, якщо Ви бажаєте ознайомитись із матеріалами справ то Вам необхідно подати клопотання з використанням особистого кабінету в системі «Електронний суд», в якому необхідно вказати адресу електронної пошти, на яку необхідно направити відповідні матеріали справи.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *