«Кого найбільше накрило хвилею карантину?!»

Опубліковано Vladyslav Us на

В результаті поширення вірусу та введення карантину в Україні зазнали кризи чимало сфер життєдіяльності населення.

Так, кожен п’ятий український підприємець уже задумався про закриття свого бізнесу, підрахували в Європейській Бізнес Асоціації (ЄБА).

Як пояснила менеджерка проєкту ЄБА Unlimit Ukraine Олена Еро «За результатами опитування, кожен п’ятий бізнес розглядає варіант закриття через карантин. Майже третина, а саме 31% підприємців, повідомили про скорочення персоналу, а ще 41% – про зменшення заробітної плати співробітникам»

Так, найбільше накрило хвилею карантину сектор послуг, транспорт та роздрібну торгівлю.

Нажаль, відновити свою роботу та відшкодувати фінансові витрати вдасться не всім. Адже, на 100% відновлення функціонування деяких сфер потрібен час.

В деяких випадках для підприємців та власників, наприклад, авіакомпаній, представникам надання послуг в сфері туризму реабілітація буде тривати, як мінімум рік.

Також слід зауважити, що вихід з карантину для українців – це буде ще те випробування.

Уже станом на кінець березня опитування компанії Info Sapiens показало, що 60% українців відчули фінансові втрати.

Так, 38% дорослих українців зазначили зменшення регулярного доходу родини внаслідок карантину, 16% – повну втрату доходу, 14% – втрату роботи, 10% – інші фінансові збитки.

Підприємцям, керівникам, пересічним громадянам буде дуже важко повернутися до звичного ритму життя та режиму ведення бізнесу, але ми обов’язково досягнемо позитивних результатів і відновимо життя кожній сфері бізнесу!

Подолаймо кризу разом!

Автор: Ольга Ткаченко

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *