Кризовий менеджмент в умовах карантину

Опубліковано Vladyslav Us на

​Одним з основних завдань сьогодні є вдосконалення методів управління підприємствами в умовах кризи, яка виникла в результаті поширення вірусу та запровадження довгострокового карантину по всій території України.

Як результат, велика кількість підприємств припинила свою діяльність, а ті, що вирішили боротися до останнього, наразі знаходяться у дуже скрутній економічній ситуації.

Кризова ситуація має місце тоді, коли втрачається стабільність діяльності підприємства, загострюються протиріччя як у межах підприємства, так і в його взаємодії з ринковим оточенням у зв’язку з впливом зовнішніх або внутрішніх факторів.

​Пандемія вимагає від усіх змінити звичний стиль життя і адаптуватися до нового стилю життя, де охорона здоров’я – це першочерговий пріоритет.

Для того, щоб визначити основні фактори кризового менеджменту в умовах карантину необхідно проаналізувати поточний стан і визначити, які заходи слід використовувати для того, щоб покращити ситуацію.

Основним завданням є зупинення поширення вірусу.
Так, необхідно проводити тестування на можливу наявність хвороби у тих людей, котрі мають симптоми, які характерні для вірусу, після чого проводити тестування тим людям, котрі мали будь-який контакт з інфікованим.

Якщо в результаті отримуємо позитивний результат, то обов’язкова примусова ізоляція.

Також не треба забувати про людей, які потрапляють до групи ризику.

В основному – це люди похилого віку та люди, які мають слабкий імунітет з наявними супутніми хворобами. Іх необхідно максимально обмежити в контакті з іншими, а допомогу надавати дистанційно, якщо це є можливим.

Посиленого захисту та уваги потребують лікарі. Кожен лікар повинен почувати себе в безпеці для того, щоб не виникало перешкод у наданні медичної допомоги хворим.

Лікарі повинні бути максимально забезпечені захисними комбінезонами, масками , рукавичками, реанімаційним обладнанням тощо.

Лікар повинен відчувати турботу та підтримку зі сторони держави.

Отже, можна виділити 3 основних фактори:

  • тестування населення на наявність вирусу та примусова ізоляція їх у разі виявлення хвороби
  • ізоляція людей похилого віку та людей групи ризику
  • повне матеріальне та технічне забезпечення закладів медичної сфери та захист лікарів

Автор: Ольга Ткаченко

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *