Портал для підприємців👩🏻‍💻👨🏼‍💻📚

Опубліковано Vladyslav Us на

Багато наших клієнтів та партнерів у результаті введення карантину та надзвичайної ситуації стикнулися з проблемами, які перешкоджають веденню бізнеса.

Так, 17 березня 2020 року Верховна Рада України ухвалила новий закон підтримки бізнесу під час карантину, який направлений на захист бізнесу від негативних наслідків в умовах карантину.

Ще однією гарною новиною для наших партнерів, колег та клієнтів є старт роботи нового інформаційного порталу підтримки підприємців на час карантину
https://sme.gov.ua/covid19/, який було розроблено Офісом розвитку малого і середнього підприємництва за підтримки Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства.

На порталі розміщено дуже багато корисної інформації, якою користується кожний підприємець у своїй безпосередній діяльності.

Можна ознайомитися з роз’ясненнями щодо діючих обмежень підприємницької діяльності, переліку заходів державної підтримки, кредитних канікул та роботу банків, змін у державній програмі, цифрову трансформацію документообігу та багато іншого.

Впевнені, що даний портал буде корисним та на ньому Ви зможете знайти відповіді на всі свої питання.

Автор: Ольга Ткаченко

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *