Посвідчення водія від тепер можна «тримати» у смартфоні

Опубліковано Vladyslav Us на

Завдяки мобільному додатку «Дія», презентація якого відбулася вчора, 6 лютого 2020 року, українці зможуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у своєму смартфоні.

Завдяки мобільному додатку «Дія», який від сьогодні доступний у Apple Store та Google Play, дев’ять мільйонів українців можуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у своєму смартфоні. За його словами, до кінця зими українці мають отримати доступ до цифрових паспортів.

«За допомогою смартфона громадяни України зможуть посвідчувати особу, подорожуючи залізницею, під час медичного обслуговування, банківських операцій тощо», – зазначив Президент.

Наразі додаток підтримує наступні функції:
– відображення водійського посвідчення;
– відображення свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів;
– перевірка валідності електронних документів через спеціальний QR-код;
– онлайн-підтримка та чат-боти.

Для отримання електронних версій документів потрібно просто авторизуватися за допомогою BankID. Документи з’являться у додатку автоматично, якщо в реєстрі містяться повні дані.

Однак, будьте уважні. Сьогодні вже наявні випадки, коли особа авторизується, однак порчу з її даними на екрані відображається фотокартка іншого громадянина.

Інформацію підготувала адвокат Кедик В.П.

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *