Представництво інтересів в Європейському суді з прав людини

Опубліковано Vladyslav Us на

Відповідно до статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Сформована практика, змушує фізичних і юридичних осіб звертатися за захистом своїх прав після використання всіх засобів правового захисту звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.

Європейський суд з прав людини (далі – ЄСПЛ) – міжнародний судовий орган, який заснований державами, що беруть участь в Раді Європи, що прийняли Європейську конвенцію захисту прав людини і його основних свобод. Він охоплює питання, які відносяться до тлумачення, а також застосування даної конвенції, міждержавні справи, розглядає скарги приватних осіб. Таким чином, ЄСПЛ може розглядати справи, які пов’язані з порушеннями Європейської конвенції з прав людини будь-якими її учасниками.

Згідно офіційної статистики, у ЄСПЛ визнаються неприйнятними 9 з 10 поданих заяв, що свідчить про необхідність ретельної підготовки звернення до ЄСПЛ, яка охоплює не лише складання і подання скарги, але й попереднє вивчення існуючої прецедентної практики саме з кожної справи та коректну кваліфікацію порушень прав відповідно до Конвенції з прав людини та основоположних свобод.

Звернення до ЄСПЛ здатне стати ефективним інструментом захисту та відстоювання Ваших прав та інтересів за допомогою фахівців GR Group, які нададуть Вам якісну юридичну допомогу у випадку звернення до Європейський суд з прав людини.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *