Презентація платформи «KNU Education Online»

Опубліковано Vladyslav Us на

Засновник компанії GR Group Роман Греба був запрошений на презентацію платформи дистанційної освіти «KNU Education Online», яка відбулась 25 травня 2020 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Презентована платформа наразі складається з таких модулів, як кабінет викладача, кабінет студента, цифрова бібліотека, електронний журнал, модуль для осіб з особливими освітніми потребами, модуль для іноземних студентів, модуль онлайн-презентацій, модуль відеокурсів, модуль тестування, а також модуль інтерактивного розкладу. Завдяки своїй структурі й технічним можливостям платформа не має географічних кордонів, неймовірно важливо, що водночас вона й адаптована до вимог інклюзивної освіти.

Навчальна платформа наразі тестується двома факультетами, зокрема, економічним і юридичним. За словами експерта-розробника, 65-70% викладачів цих підрозділів уже використовують її для навчання, наразі платформа налічує майже 6 300 зареєстрованих користувачів, серед яких – і викладачі, і студенти. Програма передбачає наявність мобільного додатка, що сумісний із Android і iOS, обидві версії додатка наразі доступні в тестовому режимі. Використання ресурсу всіма навчальними підрозділами КНУ імені Тараса Шевченка заплановано з 1 вересня 2020 року.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка один із перших в Україні запроваджує потужну освітню платформу, на основі якої буде забезпечено можливість онлайн-спілкування викладача зі студентами і якісна організація навчального процесу навіть за умов карантину.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *