Рівень злочинності в Україні під час карантину👮🏼‍♀️🚔

Опубліковано Vladyslav Us на

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, говорить про те, що під час карантину рівень злочинності знизився на 30%, однак активізувалися шахраї.

Проаналізувавши дані бачимо те, що саме шахрайство в мережі Інтернет набуває шалених обертів, тому кіберполіція, в свою чергу, прикладає максимум зусиль на попередження та знешкодження осередку проблеми, який проявляється у вигляді смс-повідомлень, фейкових сторінок, посилань та дописів, вкотре наголошуючи на тому, щоб люди не реагували та ігнорували подібні дії злочинців.

Одними з основних напрямків діяльності поліції в умовах карантину та надзвичайного стану – це активна профілактика та роз’яснення, які вони проводять серед дітей, молоді, та людей похилого віку. Слід зауважити те, що саме люди похилого віку здебільшого стають жертвами шахраїв.

Але, найбільший злочин зараз, на думку Міністра внутрішніх справ України – це порушення режиму карантина.

З 17 березня 2020 року є чинною нова редакція Кодексу про адміністративні правопорушення.

Кодекс про адміністративні правопорушення було доповнено статтею 44-3, яка встановлює відповідальність за порушення правил карантину.

Зміни, передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» штрафи за порушення карантину, санітарних правил і рішень місцевої влади з питань боротьби з інфекційними хворобами становлять від 17 до 34 тис. грн для громадян і від 34 до 170 тис. грн – для посадових осіб.

Протоколи про адміністративні порушення уповноважені складати поліцейські, саме ж стягнення накладає місцевий суд.

Згідно з даними, оприлюдненими Національною поліцією, з початку карантинних заходів поліцейські склали 1415 адміністративних протоколів.

До суду направлено 1358 адміністративних протоколів.

Будьте свідомими та бережіть себе і своїх близьких!

Автор: Ольга Ткаченко

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *