Використання технічних засобів під час судового засідання

Опубліковано Vladyslav Us на

Відповідно до “Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду” для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, наведеним в додатку 1 до цього Порядку.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, не пізніше ніж за п’ять днів до судового засідання. В заяві учасник справи обов’язково вказує:

  • назву суду;
  • номер судової справи;
  • дату та час судового засідання, в якому учасник бажає взяти участь в режимі відеоконференції;
  • своє прізвище, ім’я та по-батькові;
  • свій статус в судовій справі;
  • електронну адресу, яка використана їм для реєстрації в Системі;
  • номер телефону для зв’язку із судом.

Копія заяви в той самий строк надсилається учасником, що подав заяву, іншим учасникам справи. Заява подається до суду та надсилається іншим учасникам справи в порядку, визначеному процесуальним законодавством, дозволеними засобами зв’язку. Заява учасника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду в день її надходження до суду підлягає реєстрації в автоматизованій системі документообігу суду та передається відповідному головуючому судді.
Головуючий суддя приймає рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності у суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначений день і час) та інформує про це Модератора.
Модератор інформує учасника справи засобами телефонного зв’язку (електронної пошти), вказаними у заяві, щодо технічної можливості проведення засідання в режимі відеоконференції або відсутності такої можливості.

Учасник, що бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференцзв’язку, зобов’язаний:

  • зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання;
  • активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;
  • очікувати запрошення Секретаря до участі в судовому засіданні.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису. Система не дає можливості участі в судовому засіданні у режимі відеоконференції неавторизованим учасникам.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини

6 коментарів

bluray · 23 Грудня, 2020 о 6:12 am

You have observed very interesting points! ps decent web site. Vikki Nikolaos Duarte

ucretsiz · 23 Грудня, 2020 о 8:04 am

Thanks to my father who shared with me on the topic of this website, this blog is actually awesome. Andrei Padriac Cristen

web-dl · 23 Грудня, 2020 о 9:49 am

I quite like looking through an article that can make people think. Christie Trenton Spiro

torrent · 23 Грудня, 2020 о 11:22 am

Great article! We will be linking to this particularly great post on our site. Keep up the great writing. Paulita Jessey Sella

download · 11 Січня, 2021 о 9:34 pm

Very interesting points you have remarked, regards for putting up. Brittany Connor Alec

hindi movie · 6 Лютого, 2021 о 12:21 pm

Thank you for your entire labor on this web site. My mom really loves managing investigations and it is obvious why. My partner and i learn all regarding the lively tactic you present rewarding techniques through your web site and in addition invigorate response from some others on the situation then our favorite princess is really starting to learn a whole lot. Take advantage of the rest of the year. You have been doing a stunning job. Linnet Rouvin Verna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *