Які технології отримують розвиток у 2020 році?

Опубліковано Vladyslav Us на

Вважаєте, шо наукова революція відбулась і далі світ прямує до сталого та планового розвитку технологій? Хочемо Вас розчарувати: транзитивність ще попереду! Суспільство стоїть на порозі ще одного буму нових технологій та розробок. Тому сьогодні є передумови для виникнення нових ніш для різного роду стартапів та технологічних новинок. Зупинимось на тих технологіях, які, на наш погляд, будуть мати найбільші перспективи для підтримки та розвитку у світі в 2020 році.

 1. Наноматеріали.
  Наноматеріали — це практично будь-які об’єкти, речовини або їх композиції, розміри структурних елементів яких знаходяться в «нанодіапазоні» (від 1 до 100 нм) і призначені для виробництва, виготовлення виробів, корисних людині. Відтак вони будуть користуватися широким попитом різних індустрій.
  Серед пріоритетних можна назвати «матеріали 5G» (наприклад, новітні теплопровідні матеріали, електромагнітні екрануючі матеріали тощо), матеріали покриття та клейкі матеріали, високоефективний мембранний матеріал, сучасний полімерний матеріал, новітні матеріали (такі як графен, вуглецеві нанотрубки, аерогелі, надпровідні матеріали тощо).
 2. Штучний інтелект.
  Штучний інтелект та пов’язані з ним технології кардинально змінюють цілі галузі виробництва та сфери послуг. Згідно з прогнозами Gartner, світові витрати на штучний інтелект до кінця 2019 року становитимуть 3,7 трильйони доларів. В 2020 році набудуть подальшого розвитку інформаційні технології штучного інтелекту високого класу.
  Як держави, так і бізнес структури зацікавлені в досягнені прогресу у створенні та розвитку інтелектуальних транспортних систем, технологій “розумного” сільського господарства, інтелектуальних систем охорони, інтелектуальних систем будинків, технологій “розумне місто”, інтелектуального медичного та іншого професійного спрямування.
 3. Розумне виробництво (Smart factory).
  Потужність і якість виробництва є ключем до конкурентоспроможності та прибутковості компаній. Тому промисловість вже готується до переходу на “розумні виробництва”. Національний інститут стандартів і технологій США (NIST) визначає термін Smart Manufacturing так: це «повністю інтегровані корпоративні виробничі системи, які здатні в реальному масштабі часу реагувати на мінливі умови виробництва, вимоги мереж поставок і задовольняти потреби клієнтів» Серед них: використання роботів на виробництві, 3D-друк, виготовлення основних компонентів з використанням інтелектуальних технологій, гнучкі системи виробництва (FAS), віртуальні та цифрові підприємства тощо.
 4. Сучасні медичні технології.
  Світ змінюється і традиційні системи охорони здоров’я втрачають свою ефективність. Тому медичні технології мають потужну силу для швидкого зростання в найближчий час. Лише за останні роки винайдені додаткові мобільні пристрої, які суттєво розширюють можливості медиків. З’являється малогабаритне і багатофункціональне обладнання, яке дозволяє діагностувати найрізноманітніші захворювання.
  Тож у 2020 році прогнозуємо зростання попиту на створення сучасного медичного обладнання, медичного обладнання для реабілітації, обладнання для медичної допомоги, нових медичних приладів.
 5. High-tech інструменти та обладнання.
  Розвиток новітніх галузей науки і техніки, які будуть направлені на створення та експлуатацію машин і систем з компютерним управлінням, що базується на знаннях в галузі механіки, електроніки та мікропроцесорної техніки, інформатики й компютерного управління рухом машин і агрегатів будуть мати першочергове значення. Мехатроніка, енергетична потужність, хімічна інженерія та інші аналогічні професійні напрямки пріоритетні для подальшого дослідження у 2020 році.

Як ми бачимо, потенціал великий, но залишається ще багато невизначеності. Існує багато питань у розробці та запровадженні вищезазначених напрямів. Тому найкращим рішенням є відкрите співробітництво у досягнені спільних результатів!

У вимірі вищезазначеного, компанія GR GROUP може забезпечити необхідні умови для досягнення швидкого результату у розробці новітніх технологій. Чекаємо на Ваші пропозиції та цікаві ідеї на електронну пошту info@grp.kiev.ua або за телефоном +38 (044) 333 60 19.

GR Group science & technology department

Автор: Ізовіта Андрій

Категорії: Новини