За запитом на інформацію можна отримати відскановані документи

Опубліковано Vladyslav Us на

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» від 15 січня 2020 року №4.
Постановою збільшено граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.
Так, за копіювання або друк копій документів формату A4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) сплачується не більше ніж 0,2 (раніше 0,1) відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки. Тобто, це 4 грн. 20 коп.
За копіювання або друк копій документів формату A3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) – не більше ніж 0,3 (раніше 0,2) відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки. Тобто, це 6 грн. 3 коп.
Також розширено перелік послуг, що надаються – «Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування», граничні норми витрат за яку становлять не більше ніж 0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за сканування однієї сторінки. Тобто, 2 грн. 10 коп.
Крім цього визначено, що розмір граничних норм витрат встановлюється відповідно до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (раніше відповідно до мінімальної заробітної плати).

Информацію підготувала адвокат Кедик В.П

Категорії: ЗакониНовини