ЗАХИСТ ДАНИХ

Опубліковано Vladyslav Us на

3 лютого 2020 року, Макуха Вероніка від GR Group відвідала презентацію книги «Мистецтво залишатись непоміченим» Кевіна Митника та лекцію юриста юридичної фірми Arzinger Тетяни Слабко.

Два роки тому про захист даних та кібербезпеку мовчали усі, хоча це доволі цінний ресурс, зараз про це говорять всюди.

Чи помічаєте ви, де і з якою метою залишаєте свої дані? При купівлі карток бонусів в супермаркетах, при реєстрації в соціальних мережах, в банках, на поштах, ресторанах…

Як наслідок, дуже часто ми отримуємо безліч нав’язливих смс та дзвінків із невідомих номерів із пропозицією щось купити або скористатися їхніми послугами. Після отримання даних, компанія їх агрегує і починає автоматичну розсилку або обдзвін із різними пропозиціями своїх послуг або товару. Чи знали ви, що якщо ви надаєте свої дані з однією метою, а потім їх використовують з іншою – це незаконно!

Коли вас просять залишити свої дані обов’язково запитуйте «Чому мене це запитують?», «Для чого?», «Чи можу я уникнути цього?», «Куди ці дані потім надаються?». Часто, ми пишемо на автоматі все те, що нас просять у бланках і не роздумуємо як ця інформація буде надалі використовуватись.

Зокрема, страхові компанії, витребують досить багато ваших даних: стан вашого здоров’я, які ваші звички, чим ви хворіли, чим ваші родичі хворіли, у яких екологічних умовах ви проживаєте; здається незначні питання, але саме на базі такої інформації формується ціна страхування.

Будьте обережні, пам’ятайте, ваші дані – є цінною інформацією і перш ніж їх надавати, переконайтесь, що це справді необхідно в даному випадку.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *