Збільшилась кількість справ в аграрній сфері

Опубліковано Vladyslav Us на

У зв’язку з поширенням корпоративного рейдерства реєстр судових рішень містить велику кількість оскарження таких дій. Треба мати контроль над довіреностями нинішніх і колишніх працівників, бо як правила ці документи під час заснування бізнесу роздаються в необмеженій кількості і мало хто контролює якість підпису, печатки, і повноважень, які надаються тією довіреністю, оскільки люди довіряють один одному, доки не наступає момент, коли відбуваються непорозуміння в бізнес підходах.

Ще один із видів рейдерства – це створення штучної заборгованості і потім в порядку забезпечення позовів або обрання запобіжних заходів відбуваються арешт майна, врожаю, рахунків. Рейдер може підійти і з боку земельного банку. Наприклад, шляхом реєстрації підроблених договорів, такі випадки не можуть трапитися без допомоги колишніх або нинішніх працівників підприємства. Збереглася також практика подвійної реєстрації договорів оренди паїв, та оспорювання договорів оренди з формальних або надуманих підстав.

У разі виникнення труднощів звертайтесь до фахівців GR Group з практики земельного та аграрного права на електронну адресу: info@grp.kiev.ua, або за телефоном: + 38 (044) 333-60-19.

Прес-офіс GR Group

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *